Jak to działa?

Top Atrakcje to plebiscyt najpiękniejszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok, organizowany przez portal polskieszlaki.pl. W 2018 roku odbywa się już siódma edycja tego plebiscytu.

Plebiscyt Top Atrakcje przeprowadzany jest w dwóch etapach - eliminacje i głosowanie finałowe.
W eliminacjach biorą udział atrakcje wytypowane przez redakcję portalu z uwzględnieniem typów Interanutów. Podczas głosowania Internauci wyłonią dwie najlepsze atrakcje w poszczególnych podkategoriach.
Drugi etap plebiscytu to głosowanie finałowe, w którym wyłonione zostają najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach - Top Atrakcje. Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja.

Eliminacje odbywają się w terminie od 24 kwietnia 2018 do 8 maja 2018.
Finał - od 9 maja 2018 do 23 maja 2018

Kategorie Top Atrakcji

  • Parki Rozrywki (podkategorie: parki miniatur, dinoparki, parki tematyczne, lunaparki i parki wodne, ogrody zoologiczne)
  • Miasta i miejscowości (podkategorie: duże miasta, nadbałtyckie kurorty, miejscowości z klimatem, miejscowości górskie, ratusze miejskie)
  • Zamki i pałace (podkategorie: zamki krzyżackie, zamki jurajskie, zamki dolnośląskie, zamki w dużych miastach, perełki małych miejscowości, dolina pałaców i ogrodów, pałace)
  • Różne atrakcje (podkategorie: skanseny, muzea, podziemia, kolejki górskie i nizinne, obiekty sakralne)
  • Krajobrazy (podkategorie: pasma górskie, szczyty, regiony, jeziora, parki narodowe)

Jeśli chcesz zachęcić Internautów do głosowania, zapraszamy do pobrania materiałów promocyjnych i zamieszczenia ich na swojej stronie!