Co to są Top Atrakcje?

Top Atrakcje to ranking najpiękniejszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok, organizowany przez popularny portal i blog podróżniczy polskieszlaki.pl. W 2022 roku odbywa się już jedenasta edycja tego plebiscytu. Zwycięskie Top Atrakcje stają się naszymi hitami i gotowymi pomysłami na letnie wyjazdy Polaków!

Jak to działa?

Wybór Top Atrakcji odbywa się poprzez głosowanie Internautów na wybraną atrakcję w określonej kategorii. Przygotowaliśmy 8 ciekawych kategorii, a w każdej udział bierze od 8 do 16 niezwykłych atrakcji lub miejsc. Głosować może każdy Internauta (nie jest wymagana rejestracja) na jedną atrakcję w każdej kategorii. Głos można oddać codziennie 1 raz w każdej kategorii. Głosowanie rozpoczyna się 6 czerwca 2022 roku i kończy 19 czerwca 2022 roku. Po zakończeniu głosowania wyłonionych zostaje 8 najlepszych atrakcji w Polsce, po jednej w poszczególnych kategoriach. Są to Top Atrakcje danego sezonu turystycznego.

Kategorie Top Atrakcji

Jak zwiększyć szanse na zdobycie tytułu Top Atrakcji?

Jeśli Twoja Atrakcja lub ulubiona atrakcja bierze udział w rankingu Top Atrakcje, zachęcamy do poinformowania o tym fakcie Internautów na swojej stronie lub w mediach społecznościowych. W ten sposób zwiększycie szanse na wygraną! Zapraszamy do pobrania materiałów promocyjnych i dzielenia się z innymi :)

Co zyskują zwycięskie Atrakcje w rankingu Top Atrakcje?

Kim jesteśmy?

Organizatorem plebiscytu jest popularny portal podróżniczy polskieszlaki.pl , który od 2005 roku z maleńkiej strony hobbystycznej stał się jednym z najlepszych i najpełniejszych przewodników po Polsce! Już od 16 lat tworzony jest przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. W sezonie portal notuje nawet 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym portal ma blisko 60.000 Obserwujących, na Instagramie 16.000 Obserwujących, a na YouTube ponad 2.000 Subskrybentów.

Patroni

Współpraca

Organizator

TopAtrakcje.pl - plebiscyt organizowany przez PolskieSzlaki.pl
Copyright 2012-2023