Co to są Top Atrakcje?

Top Atrakcje to ranking najpiękniejszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok, organizowany przez popularny blog podróżniczy polskieszlaki.pl. W 2024 roku odbywa się już 13. edycja tego plebiscytu. Zwycięskie Top Atrakcje stają się naszymi hitami i gotowymi pomysłami na letnie wyjazdy Polaków!

Jak to działa?

Wybór Top Atrakcji odbywa się poprzez głosowanie Internautów na wybraną atrakcję w określonej kategorii. Przygotowaliśmy 8 ciekawych kategorii, a w każdej udział bierze od 6 do 15 niezwykłych atrakcji lub miejsc. Głosować może każdy Internauta (nie jest wymagana rejestracja) na jedną atrakcję w każdej kategorii. Głos można oddać codziennie 1 raz w każdej kategorii. Głosowanie rozpoczyna się 12 czerwca 2022 roku i kończy 23 czerwca 2022 roku o północy. Po zakończeniu głosowania wyłonionych zostaje 8 najlepszych atrakcji w Polsce, po jednej w poszczególnych kategoriach. Są to Top Atrakcje danego sezonu turystycznego.

Kategorie Top Atrakcji

Jak zwiększyć szanse na zdobycie tytułu Top Atrakcji?

Jeśli Twoja Atrakcja lub ulubiona atrakcja bierze udział w rankingu Top Atrakcje, zachęcamy do poinformowania o tym fakcie Internautów na swojej stronie lub w mediach społecznościowych. W ten sposób zwiększycie szanse na wygraną! Zapraszamy do pobrania materiałów promocyjnych i dzielenia się z innymi :)

Co zyskują zwycięskie Atrakcje w rankingu Top Atrakcje?

Kim jesteśmy?

Organizatorem plebiscytu jest popularny blog podróżniczy polskieszlaki.pl , który od 2005 roku z maleńkiej strony hobbystycznej stał się jednym z najlepszych i najpełniejszych przewodników po Polsce! Już od 19 lat tworzony jest przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. W sezonie blog notuje nawet 50 tys. Użytkowników na dzień. Na profilu facebookowym portal ma ponad 68.000 Obserwujących, na Instagramie 32.000 Obserwujących, a na YouTube ponad 19.000 Subskrybentów.

Patroni

Organizator

TopAtrakcje.pl - plebiscyt organizowany przez PolskieSzlaki.pl
Copyright 2012-2024